Články

Beyoncé a Jay-Z pozvání na královskou svatbu

24. dubna 2011 v 19:02 | Chezz | Team Bee
http://www.celebritysmackblog.com/wp-content/uploads/2011/02/kate-middleton-prince-william.jpg
Již byl zveřejněn seznam hostů na královské svatbě, která se bude konat za týden, na němž nechybělo jméno idolů prince Williama a Kate, rapera Jay-Z s manželkou Beyoncé. Princ William a jeho nastávající Kate Middleton se zeptali Beyoncé a Jay-Z, zda by vystoupili na jejich oslavě po obřadu. "Oba jsou velcí fanoušci Beyoncé a Jay-Z. Chtěli mít tento den velmi zvláštní a tak zažádali aby zahráli jejich písně." Nic není nemožné, jelikož je pár zrovna v Evropě. "Určitě přijdou, kdo by mohl takové pozvání odmítnout?" uvedl zdroj s připomínkou, že královský pár by rád, aby Beyoncé a Jay-Z zazpívali jejich hit "Crazy in love".

Beyoncé hledá nového manažera

30. března 2011 v 15:03 | Chezz | Team Bee

Matthew Knowles v roce 1995 skončil s prodejním byznysem, aby se mohl věnovat své dceři Beyoncé, jenž chtěl aby její talent a hudební nadánní nezůstali nazmar. Knowles pomohl založit skupinu Destiny´s Child a manažerem byl jistý čas i ostatním členkám, Kelly Rowland a Michelle Williams, které s ním přestali spolupracovat v roce 2009. Nyní potvrdila mluvčí Beyoncé zprávu, že se Matthew Knowles rozhodl ve svých 60-ti letech odejít do důchodu. Mluvčí ke spolupráci dodala: "S otcem přestala spolupracovat pouze a výhradně na obchodní rovině. Miluje svého otce z celého srdce a stále je to její milovaný otec." Beyoncé nyní vybírá nového manažera.

Beyoncé: "Nic bych neměnila"

23. března 2011 v 19:20 | Chezz | Team Bee
Beyoncé je se svým životem dokonale spokojená. Má všechno, po čem toužila, a nic by neměnila!

Přemýšlela jsi, jaké by to bylo, kdyby jsi nebyla zpěvačkou?
Ne, nad tím jsem nikdy neuvažovala. Miluji své fanoušky i svou práci. Doufám, že když už zpívat nebudu a lidé si zapnou mou hudbu, řeknou si, že to vážně stálo za to.

Jaký máš názor na soutěž SuperStar?
Je báječné, že jsou takovéto soutěže, které dávají mladým možnosti. Líbí se mi i to, že se tam jdou lidé jen tak zabavit, i když vědí, že nemají talent. Chcou dělat show. To je funny! Život si potřeba užívat!

Beyoncé a Jay-Z: Rozchod?

22. března 2011 v 19:27 | Chezz | Team Bee
Manželství zpěvačky Beyoncé Knowles a rappera Jay-Z se od svého počátku drasticky změnilo. Už teď se dokonce spekuluje, že se tento hvězdný pár rozešel a za jejím rozchodem údajně nestojí nic jiného, než odlišný názor na pořízení s dítěte. Hollywoodský pár se rozhodl na nějakou dobu od sebe vzájemně oddělit, aby zjistil, jak to bez sebe budou snášet. Zatímco Beyoncé sídlí v New Yorku, Jay-Z zůstává v Los Angeles.

Konec přátelství Lady GaGa a Beyoncé?

14. března 2011 v 9:50 | Chezz | Team Bee
Zdroj tohoto článku je Entertainment.Becomegorgeous.com

Chystá se vypuknout nová válka mezi celebritami. Zdálo se, že kreativní spolupráce Beyoncé a Lady GaGa na hitu "Telephone" mezi nimi vytvořila zvláštní pouto. Ve skutečnosti je však Beyoncé velmi otrávená výstředním chováním a stylem Lady GaGa. National Equirer uvádí, že R'n'B zpěvačce se zdá "Fame Monster" opravdu laciná.

Zasvěcený řekl, že si Beyoncé myslí, že vejce Lady GaGa na Grammy Awards bylo velmi směšné a sobecké. Každý jiný umělec se tradičně předvedl na červeném koberci, ale to Lady GaGa nevadilo, aby si vše udělala po svém.

Jiný zdroj pro Entertainment řekl: "Beyoncé se domnívá, že hudebníci nechávají mluvit svůj talent hudbou a je pro ní příliš nechutné jak se Lady GaGa snaží přežít na svých směšných vystoupení."

Beyoncé se chce prý sejít s Lady GaGa a slyšet od ní omluvu za její chování. Také si prý plánuje sesazení Lady GaGa ze záře reflektorů.

"Muži musí vonět jemně"

14. března 2011 v 9:19 | Chezz | Team BeeBeyonce děsí, když muži používají příliš mnoho kolínské!
Zpěvačka, herečka a manželka hip-hopera Jaye-Z přímo nesnáší, když muž ´voní´ už na sto honů. Mnohem příjemnější jí je, když jsou cítit ´jen tak lehce´.

Pro Kaddáfího zpívali Usher, Beyoncé i Mariah Carey, teď se stydí a vracejí peníze

14. března 2011 v 9:16 | Chezz | Team Bee
Uprostřed dramatických zpráv z válčící Libye se objevila jedna mimořádně bizarní. Světové pop hvězdy jako Usher, Beyoncé a Maria Carey totiž vystupovaly před rokem a dvěma měsíci na Kaddáfího soukromé party. Teď se stydí a všichni přeposílají honoráře na účty dobročinných společností.

Beyoncé Knowlesová
Americká krasavice Beyoncé Knowlesová teď dělá, že o ničem nevěděla.
Usher je poslední z amerických zpěváků, kteří darovali charitě peníze vydělané na rodinném mejdanu Kaddáfiových v roce 2009. Nikdo nechce přesně říct, kolik koncerty stály, ale muselo jít o desítky miliónů korun. Party prý pořádal Kaddáfího syn Mutasim a ten si umí užívat ve velkém stylu.

Jen samotný výstup Beyoncé stál podle informací britského Guardianu dva milióny dolarů. Navíc pro Kaddáfího rodinu možná zpívali i Lionel Richie, 50 Cent a Enrique Iglesias. Jako diváci byli u Kaddáfiových přítomni Jay-Z, Lindsay Lohanová a Jon Bon Jovi.

Zpěvačky Mariah Carey, Beyoncé a Nelly Furtado se zastyděly už dříve, když se informace o jejich kšeftech objevily na veřejnosti, a diktátorovy peníze předaly charitě.
Všichni teď tvrdí, že nevěděli, že jde o Kaddáfího rodinu. S největší pravděpodobností ale lžou. Usvědčuje je z toho hudební podnikatel Russell Simmons, který přímo z akce poslal na internet příspěvek, ve kterém píše o "Kaddáfího party".

Beyoncé a Michelle Obama spojily své síly v boji proti dětské obezitě

7. března 2011 v 19:57 | Chezz | Team Bee
Beyoncé se připojila k první dámě Michelle Obama do akce "Let's Move - Flash", která bojuje proti obezitě mladých lidí. Kvůli této akci předělala i jednu ze svých písní. Bude poskytnuto video, které zaznamenává pohyby a choreografii Beyoncé a bude dodáno do škol.

"Jsem nadšená učásti v tomto hnutí, které bojuje proti této významné oblasti krize veřejného zdraví. První dáma Michelle Obama si zaslouží uznání za řešení tohoto problému a já tleskám NAB Education Foundation, za snahu ve změně životů našich studentů."

Studenti středních škol v celé zemi budou kopírovat taneční pohyby Beyoncé ve stejnou dobu, 3.května v 13:42 EST.

Nový rozhovor s Teen Vogue [překlad]

5. března 2011 v 23:52 | Chezz | Team Bee
Tento rozhovor se objevil na oficiálních stránkách časopisu Teen Vogue. Objeví se také v nejnovějším vydání tohoto časopisu. Nudila jsem se takže tu máte překlad :)

Byla jste vybrána jako osobnost s nejlepším tělem podle Teen Vogue čtenářů za rok 2010. Máte nějaká moudrá slova pro dívky, které nejsou spokojené se svou image?
To bylo moc hezké a jsem polichocena. Děkuji všem Teen Vogue čtenářům. A to nejlepší co mohu říci dívkám, je přijmout tělo, v němž žijete. Pokud máte křivky, milujte své křivky. Důležité je mít zdravé tělo. Takže opravdu nejde o to být hubená nebo dobře vyvinutá. Důležité je mít rád sám sebe a pečovat o sebe.

Beyoncé na obálce Britského vydání Cosmopolitan

3. března 2011 v 6:14 | Chezz | Team Bee

Beyoncé je samí úsměv na obálce dubnového magazínu Cosmopolitan, který vychází ve Velké Británii. Zde je to, co 29-letá zpěvačka sdílěla s magazínem:

O tom jak se ráda stává sexy: "Dejte na dobrou hudbu a něco v čem se cítite skvěle. Já miluji sexy boty na vysokém podpatku s krásnými šaty. Můžete být krásná, ale pokud si nejste jistá sama sebou, nemusíte působit sexy".

O jejím hříšném pokušení: Miluju máslovou ořechovou zmrzlinu, ale také velmi ráda pracuji. Všichni máme své problémy. Můj jsou mé nohy a ruce, udržovat je štíhlé a tvarované. To dá práci, věřte mi.

O tom zda plánuje založit rodinu: "Ano chci přijmout to, co se bude dít dále a rodinu. Je to legrační, jak se změní váš pohled na svět, když stárnete - na jiné ženy - v různých cestách. Mám velký obdiv k ženám, které jsou matkami a zvládají rovnováhu mezi rodinou a práci".

zdroj: JustJared
 
 

Reklama